Augustové aktivity v Zariadení pre seniorov v Makove

Augustové aktivity v Zariadení pre seniorov v Makove
Klienti Zariadenia pre seniorov v Makove sa stretávajú pravidelne v pondelky a stredy pri rozličných aktivitách. Keďže nám začal nový mesiac, spravili sme si v pondelok takpovediac malú pracovnú poradu, na ktorej sme ich informovali o nadchádzajúcich aktivitách, ktoré nás čakajú v auguste.
Pri tejto príležitosti nám pani Anička / jedna z klientov ZPS/ pripravila chutné občerstvenie. Upiekla dve skvelé mramorové bábovky, dokonca priniesla aj naložené utopence. Bylinkové čajíky sponzorsky zabezpečila pani Terezka. Všetkým patrí srdečná vďaka.
Naše stretnutie pokračovalo zaujímavou prednáškou o zraku, očnej hygiene, očnej výžive a zakončili sme ho cvikmi očnej jogy. Očná joga je metóda na zlepšenie zraku. Jednoduchý súbor cvikov na posilnenie očných svalov všetkých veľmi zaujal. Cviky sú nenáročné, uvoľňujú napnuté očné svaly a obnovujú ich pôvodnú dĺžku. Veľkým plusom je že sa dajú cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek.
V stredu 5. augusta nás v ZPS potešil svojou prítomnosťou pán farár Marek Kotlárik. Milé slová, osobné rozhovory no najmä spoločná modlitba Korunky k Božiemu Milosrdenstvu bola pre všetkých tým pravým duchovným pokrmom.
Zdroj: obec Makov
TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať