Autobusy prímestskej autobusovej dopravy v Liptovskom Hrádku budú od 1. júna jazdiť v štandardnom režime

Autobusy prímestskej autobusovej dopravy v Liptovskom Hrádku budú od 1. júna jazdiť v štandardnom režime
Foto: Mesto Liptovský Hrádok

Autobusy prímestskej autobusovej dopravy v Liptovskom Hrádku budú od pondelka 1. júna 2020 jazdiť v štandardnom režime – ako počas dní školského vyučovania. Mesto Liptovský Hrádok o tom informuje na svojej stránke.

Nedá sa však vylúčiť následná redukcia spojov, ktoré budú cestujúcimi využívané v minimálnom množstve. Prímestskú autobusovú dopravu zabezpečuje Žilinský samosprávny kraj.

Dopravca ARRIVA Liorbus však upozorňuje, že naďalej platia opatrenia, ktoré prijali v súvislosti s koronavírusom. Autobusy sú naďalej pravidelne dezinfikované. Cestujúci je počas celej doby prepravy povinný mať prekrytú tvár rúškom alebo inou vhodnou náhradou. Cestujúcim je odporúčané používať rukavice, dezinfekciu rúk a, ak je to možné, dodržiavať odstupy. Prvé rady sedačiek za vodičom a vedľa neho zostávajú ďalej neobsadené.

Platbu sa odporúča realizovať prostredníctvom dopravnej karty. Počas jazdy je zakázané zdržiavať sa pri predných dverách a pri vodičovi, takisto je zakázané prednými dverami vystupovať.

Zdroj: Mesto Liptovský Hrádok

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať