Chýba vám divadlo? Slovenské komorné divadlo opäť pozýva na predstavenia!

Chýba vám divadlo? Slovenské komorné divadlo opäť pozýva na predstavenia!

Slovenské komorné divadlo v Martine je opäť prístupné pre milovníkov umenia avšak s novými podmienkami. Návštevníci budú musieť podľa najnovších opatrení a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR sedieť šachovnicovo alebo v každom druhom rade. Okresaný je tiež maximálny počet návštevníkov na jedno predstavenie (50% z celkového počtu miest), vyplývajúc z kapacity či už Štúdia alebo Národného domu, v ktorých sa predstavenia konajú.

Slovenské komorné divadlo v Martine podľa jeho PR manažéra Tibora Kubičku privítalo, že je opäť prístupné návštevníkom. Práve dnes je na programe verejná generálka nového predstavenia Pán Biedermann a podpaľači. Premiéra sa uskutoční piatok (27.11. 2020) a v sobotu (28.11. 2020). V týchto chvíľach sa finišuje aj s programom na december a do repertoáru sa vrátia všetky aktuálne tituly.

Herci sa aj venujú okrem divadla aj iným aktivitám. Priamy kontakt s divákmi je však nenahraditeľný. Aj naďalej chce divadlo ponúkať archívne tituly z repertoáru Slovenského komorného divadla ponúknuť divákom cez ich You Tube.

Obľube sa každoročne teší aj Silvester v divadle. Tento rok sa pravdepodobne neuskutoční.

Festival Dotyky a spojenia 16. ročník je zároveň opäť presunutý a to z novembra,  na 21 – 27. júna. Odohrávať by sa mal plnohodnotne nielen v sálach divadla, ale aj na námestiach ako je už jeho nedeliteľnou súčasťou.

Aktuálny program divadla TU

Foto: facebook.com/Slovenské komorné divadlo Martin

1 comment

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

1 Comment

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať