Deň Brezovca napísal už svoju tretiu kapitolu

Deň Brezovca napísal už svoju tretiu kapitolu
Foto: Mesto Dolný Kubín

Deň Brezovca napísal 26.6.2021 už tretiu kapitolu. Zorganizovali ho Mesto Dolný Kubín a výbor Brezovec, spoluorganizátori boli  Olympíjsky klub ORAVA, Oz Aktív-Relax, ZŠ- P. Škrabáka Dolný Kubín, skauti- 53.zbor Gentiána,  mladí info. Mesto Dolný Kubín o tom informuje na svojej stránke.

Deň plný športových hier, kultúrnych vystúpení a zážitkov. Z príležitosti 100. výročia športu v meste – OZ Aktív-Relax ocenené primátorom mesta Ing. Jánom Prílepkom, za dhoročnú prácu pre rozvoj športu v meste Dolný Kubín

Z príležitosti Olympijskeho dňa(23. jún) sa uskutočnil štafetový beh Olympijskeho dňa, ktorého sa zúčastnilo 60 pretekárov. Spolu  odbehli 15 300 m. Všetky zúčastnené  družstva dostali olympijske tričká, upomienkové predmety a účastnícke  medaile. Prvé tri družstvá boli odmenené hodnotnými cenami.

Deti sa učili finančnej gramotnosti a za každú vykonanú aktivitu získali 1 Brezovák,, ktorý si mohli vymeniť za osviežujúce pitie.

Dva Brezováky si deti vymenili za lístok v tombole, Každý tombolový lístok bol ocenený darčekom. Takto sme mohli urobiť radosť 56. účastníkom.

Deti si prišli na svoje v skautskom tábore,  pri maľovaní hlavolamov, v behu prekážkovou dráhou a vybláznili sa na nafukovacích atrakciách.

Deň Brezovca bol obohatený kultúrnym vystúpením ľudového súboru Kolovrátok,  divadelným predstavením “Divadla zo šuflíka”, a celé odpoludnie hudbou a slovom sprevádzal  Robert a Adam Michalica.

Zdroj: Mesto Dolný Kubín

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať