Denný divadelný tábor Za oponou 2022

Denný divadelný tábor Za oponou 2022

Drahí rodičia, fantastický divadelný tábor Za oponou opäť klope na dvere!

Konkrétne už jeho 8. ročník, ktorý pre všetkých malých hercov chystá obľúbená nezisková organizácia Za oponou v spolupráci s Bábkovým divadlom Žilina.

Tohtoročný denný divadelný tábor sa bude konať prvé tri júlové týždne: 4. – 8. júla (aj vrátane štátneho sviatku 5. júla), 11. – 15. júla a 18. – 22. júla 2022, kde inde, ako v priestoroch Bábkového divadla Žilina. A je opäť určený pre deti od 7 do 14 rokov, ktoré majú rady rozprávky a bábkové divadlo!

Malých – veľkých hercov čaká množstvo rozprávkových a tvorivých hier, bábok i prekvapení… Ako aj žilinskí profesionálni bábkoherci, ktorí ich naučia, ako si vyrobiť bábku či dokonca jej vdýchnuť život!

Okrem tajných divadelných chodieb, ktoré vedú do zákulisia, sa môžu účastníci tábora tešiť na čarovnú divadelnú záhradu, v ktorej budú aj tento rok prebiehať pohybové i tvorivé aktivity, ako napríklad tvorba scenára či čítacie skúšky. A v neposlednom rade na javisko, na ktorom sa vždy v piatok o 16:30 hod. uskutoční slávnostná premiéra rozprávky, ktorú počas tábora vytvoria herci z Bábkového divadla Žilina spolu s deťmi.

Počet detí vo všetkých turnusoch je limitovaný, tak neváhajte príliš dlho – prihlasovanie otvárame už 23. apríla 2022!

A ešte jedna dôležitá a potešujúca informácia na záver – účasť v tábore môžete deťom uhradiť cez príspevok na rekreáciu od zamestnávateľa, tzv. rekreačným poukazom.

Projekt je spolufinancovaný mestom Žilina.

Všetky ďalšie, bližšie informácie nájdete na www.bdz.sk/novinky.

Tešíme sa na Vaše ratolesti!

Mgr. art. Petra Tvrdá, riaditeľka Za oponou n. o.

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať