Divadelný tábor Za oponou 2020 hlási posledné voľné miesta!

Divadelný tábor Za oponou 2020 hlási posledné voľné miesta!

Šiesty ročník fantastického denného divadelného tábora Za oponou 2020, ktorý sa uskutoční v priestoroch Bábkového divadla Žilina, sa blíži a my hlásime posledné voľné miesta!

Konkrétne v druhom turnuse 3. – 7. augusta 2020 na Vás čaká ešte 7 voľných miest  a v treťom turnuse 10. – 14. augusta 2020 posledných 9 voľných miest.

Prvý turnus je žiaľ už plne obsadený. Ak by ste radi, aby Vaše ratolesti zažili nezabudnuteľný čas plný bábok a rozprávok v našom tábore – na profesionálnom javisku či v čarovnej divadelnej záhrade spolu s hercami Bábkového divadla Žilina, tak neváhajte prosím dlho a prihláste sa ešte dnes! Divadelný tábor dokonca môžete uhradiť aj prostredníctvom rekreačného poukazu od Vášho zamestnávateľa.

Bližšie informácie Vám radi poskytnú e-mailom na divadelnytaborzaoponou@gmail.com alebo telefonicky na tel. čísle 0905 343 982.

Taktiež sa o nich môžete dočítať napríklad na www.bdz.sk v sekcii Novinky. A ešte čerešnička na záver pre všetkých tých, ktorí nestíhajú – možnosť prihlásenia predĺžili do 24. júla 2020.

Zdroj: Bábkové divadlo Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať