Dočasné zmeny v MHD v oblasti zastávok “Bratislavská” a “Obchodná”

Dočasné zmeny v MHD v oblasti zastávok “Bratislavská” a “Obchodná”

Nadchádzajúce dni sa budú niesť v znamení investícií do infraštruktúry, ktoré dočasne ovplyvnia prevádzku MHD. Dve dopravné obmedzenia v termíne 15. 10. až 21. 10. 2021 si budú vyžadovať úpravu trás liniek a to v oblasti zastávky “Obchodná” a zastávky “Bratislavská“.

Rekonštrukcia železničného priecestia na ulici “Bratislavská”

V termíne od 16. 10. 2021 od 7:00 hod. do 21. 10. 2021 do 7:00 hod. bude úplne vylúčená doprava cez železničné priecestie trate číslo 126 a ulice “Bratislavská”. Z toho dôvodu bude linka číslo 24  zo zastávky “Hollého”  v smere Strážov (resp. “Ocieliarska” v smere Centrum) vedená odklonom mimo zastávku “Bratislavská. Pri plánovaní svojej cesty prosím berte do úvahy možné meškanie vzhľadom na obchádzkovú trasu.

Odstraňovanie lávky pre peších ponad ulicu “Obchodná

V termíne od 15. 10 .2021 od 23:00 hod. do 18. 10. 2021 do 4:30 hod. bude úplne vylúčená doprava na ulici “Obchodná”  v úseku medzi križovatkami s ulicou “B.S. Timravy” “Matice slovenskej”. Z tohoto dôvodu budú linky 4, 5, 6, 714 a 50 zo zastávky “Sv. Cyrila a Metoda” v smere “Matice slovenskej” (resp. “Matice slovenskej” v smere “Sv. Cyrila a Metoda” ) vedené odklonom mimo zastávku “Obchodná”. Na uvedených linkách budú nasadené autobusy.

Uvedené projekty prispejú k lepšej a bezpečnejšej doprave v Žiline, prosíme o trpezlivosť a za prípadné komplikácie spojené s výlukou sa ospravedlňujeme.

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať