DOMAFEST: V Žiline podporili kultúru! Séria koncertov priamo doma v obývačke.

DOMAFEST: V Žiline podporili kultúru! Séria koncertov priamo doma v obývačke.

V Žiline sa rozhodli popasovať s nepriaznivou situáciou v kultúre. V spolupráci s Asociáciou hudobných klubov Slovenska zorganizovali koncerty na podporu umelcov na Slovensku a vyzývajú všetkých, ktorí majú podobnú ambíciu, aby sa pripojili. Najbližšie divákov čaká v online priestore ďalší skvelý koncert. Tentokrát v znamení rocku a popu.

V pokračovaní online koncertov sa môžete tešiť na obľúbenú slovenskú kapelu Smola a Hrušky. Zahrá vám spoločne so skupinou Dennyiah. Koncertovú atmosféru priamo v obývačke vám aj tentokrát zabezpečuje Smer Klub 77 v spolupráci so spoločnosťou Hyperia. Sledovanie livestreamu si opäť môžete naplánovať na stredu podvečer – konkrétne 16.12.2020 o 17:20

Ako sa dostať k prenosu?

Prístup k livestreamu koncertu je zariadený tak, aby sa k nemu bez problémov mohol pripojiť každý, kto má záujem. Stačí si na Facebooku nájsť stránku Asociácie hudobných klubov Slovenska a v stredu 16.12. o 17:20 čakať na spustenie prenosu. O predvianočnú zábavu sa vám postarajú skupiny Smola a Hrušky v spolupráci s hudobným duom Dennyiah.

Úspech predošlých koncertov

Ak sledujete aktivitu AHKS, Smer Klubu 77 alebo Hyperie, určite viete, že prvé tri koncerty zaznamenali obrovský úspech. Na slovenských interpretov, ktorí sa doteraz zúčastnili šnúry online koncertov sa aspoň cez obrazovky prišli pozrieť tisícky divákov.

Koho budete počuť?

Kapelu Smola a Hrušky mnohým netreba predstavovať. Ich hudba je kombináciou rocku a popu, čo je ideálny recept na získanie veľkého počtu fanúšikov. Okrem toho v ich pesničkách nájdete texty, ktoré častokrát zaujmú aj bez hudby.

Spolu s nimi si zahrá aj dvojica vystupujúca pod menom Dennyiah. Ide o speváčku s gitaristom pochádzajúcich z Košíc. Zatiaľ majú na konte jeden album. Veríme, že vás ich tvorba zaujme a pustíte si ich aj po koncerte.

O projekte Domafest nám porozprával autor myšlienky Michal Hradil zo spoločnosti Hyperia:

Zdroj: Asociácia hudobných klubov Slovenska a Hyperia

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať