Dvaja zamestnanci mesta Liptovský Mikuláš majú pozitívny test na COVID-19

Dvaja zamestnanci mesta Liptovský Mikuláš majú pozitívny test na COVID-19
Foto: Ilustračné/Pixabay.com

Dvaja zamestnanci mesta Liptovský Mikuláš, ktorí pracujú na mestskom úrade, majú pozitívny test na COVID-19. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Mesto zároveň vyzýva, aby ste nenavštevovali mestský úrad osobne. Mesto žiada klientov Mestského úradu v Liptovskom Mikuláši, aby dočasne uprednostnili telefonickú alebo elektronickú formu komunikácie, pokiaľ nie je nutná osobná návšteva úradu. Od 13. októbra bude Centrum služieb občanom mesta otvorené v obmedzenom režime:

– v pracovných dňoch po, ut, št, pia od 8:00 – 11:00 hod.,
– v stredu od 11:00 do 16:30 hod.,
– mimo týchto časov bude budova pre verejnosť uzatvorená.

Pri vstupe do budovy mestského úradu klient absolvuje zmeranie telesnej teploty a vypíše formulár o potvrdení bezinfekčnosti. Vstup verejnosti je povolený len do vstupnej haly a Centra služieb občanom mesta. Vstup do ostatných priestorov mestského úradu je obmedzený.

Zamestnanci mestského úradu, ktorí boli v blízkom kontakte s pozitívnymi kolegami, sú v domácej karanténe, viacerí zamestnanci mestského úradu budú pracovať formou home office – z domu budú vybavovať maily aj telefonáty. Pozitívni zamestnanci neboli v kontakte s pracovníčkami z Centra služieb občanom mesta. Opatrenia platia do odvolania.

Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať