Futbalové leto v Liptovskom Mikuláši čoskoro začína

Futbalové leto v Liptovskom Mikuláši čoskoro začína
Foto: FB/Mesto Liptovský Mikuláš

Populárny projekt Futbalové leto je aj v tomto roku nachystaný pre všetky deti z Liptovského Mikuláša vo veku od 6 do 14 rokov. Mesto Liptovský Mikuláš o tom informuje na sociálnej sieti.

„Pôjde už o šiesty ročník tohto zaujímavého podujatia, ktoré si v meste získalo veľa priaznivcov. Zhodli sme sa, že by bola veľká škoda, keby sme s projektom nepokračovali aj v tomto roku,“ načrtol Pavol Demenčík za organizátorský klub ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová.

Akcia sa začína v utorok 30. júna, a potom pokračuje prakticky celé prázdniny. Ide o tréningy, ktoré sa uskutočnia tri krát v týždni, vždy v utorok, v stredu a v piatok od 17.00 do 18.30 hod. Tréningový proces zabezpečujú kvalifikovaní tréneri s licenciou. Projekt je určený pre futbalistov, pre všetky deti, ktoré chcú s futbalom začať, ale aj pre tých, ktorí chcú počas prázdnin športovaním len zmysluplne vyplniť svoj voľný čas.
„Deti sa môžu zapojiť kedykoľvek a všetky sú u nás vítané. Podľa veku a úrovne futbalových zručností ich rozdelíme na prípravku, na mladších a na starších žiakov,” objasnil.

Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať