Futbalové leto v Liptovskom Mikuláši napíše už siedmy ročník

Futbalové leto v Liptovskom Mikuláši napíše už siedmy ročník
Foto: FB/Mesto Liptovský Mikuláš

Futbalové leto pre všetky deti vo veku od 6 do 14 rokov napíše na pôde mesta Liptovský Mikuláš  už siedmy ročník. Tradičné športové podujatie pre najmladšiu generáciu si počas uplynulých ročníkov získalo mnoho priaznivcov, ktorí sa k nemu pravidelne vracajú. Mesto o tom informuje na svojej stránke.

Celý tréningový proces sa uskutoční na futbalovom ihrisku v Liptovskej Ondrašovej. „Začíname už 21. júna a pokračujeme nepretržite celé prázdniny až do 19. augusta 2021. Záujemcovia sa k nám môžu kedykoľvek pripojiť. Projekt je určený pre začiatočníkov, ale aj pre tých, ktorí futbal už hrávajú a chceli by sa zdokonaliť. Všetci sú vítaní,“ priblížil koordinátor projektu Pavol Demenčík. Tréningy budú pravidelne tri krát v týždni – v pondelok, v utorok a vo štvrtok o 17.00 hod.

Tréningový proces povedú kvalifikovaní tréneri s licenciou. Deti budú podľa veku a úrovne futbalových zručností rozdelené na prípravku, mladších a starších žiakov. Projekt zrealizujú v zmysle aktuálne platných hygienických opatrení a Covid automatu pre šport. „Po vynútenej, takmer sedemmesačnej Covid prestávke, kedy boli deti prakticky bez možnosti normálneho pohybu, to bude pre viacerých dobrá možnosť, ako stráviť pri futbale naháňaním lopty voľný čas. Určite im to aspoň čiastočne pomôže dostať sa čo najskôr do normálu,“ uviedol Pavol Demenčík.

Organizátori veria, že aj tento ročník bude rovnako úspešný ako predchádzajúce a že deti, ale aj rodičia si odnesú veľa pekných športových zážitkov. Podrobnejšie informácie dostanete na telefónnom čísle: 0907 497 673, cez e-mail: trenerziacilo@gmail.com.

Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať