Hliadka mestskej polície pomohla zranenému cyklistovi

Hliadka mestskej polície pomohla zranenému cyklistovi

Koncom apríla krátko po o 20 h. hliadka mestskej polície v Kysuckom Novom Meste dostala hlásenie, že na Ul. Jesenského pod horným kostolom leží na zemi muž, ktorý spadol z bicykla.

Hliadka mestskej polície sa okamžite presunula na Jesenského ul. pod kostol, kde už z diaľky bolo vidno, kde sa dotyčná zranená osoba nachádza. Hliadka ihneď začala zisťovať podľa možnosti všetky potrebné informácie ohľadom zdravotného stavu zranenej osoby, ktorá ležala na zemi. Dotyčný zranený muž uviedol v silných bolestiach, že ho strašne bolí pravá ruka v oblasti ramena.  Zranený muž hliadke ďalej uviedol, že sa mu zle dýcha a na chvíľku prestal reagovať na prítomnosť polície. Z uvedeného dôvodu bola na miesto privolaná RZP.

Do príchodu RZP hliadka mestskej polície s touto osobou udržiavala stály rozhovor a snažila sa, aby neupadla do bezvedomia. Počas uvedenej komunikácie bolo zistené, že sa jedná o občana nášho mesta trvale bytom Ul. D. Poľského. Keď na miesto dorazila RZP, policajná hliadka pomohla záchranárom zranenú osobu naložiť do vozidla RZP, kde si ju prevzali do odbornej starostlivosti. Po tomto hliadka zobrala bicykel zranenej osoby, ktorý bol uschovaný v služobných priestoroch mestskej polície.

Zdroj: kysuckenovemesto.sk, foto: ilustračné, pixabay.com

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať