Inscenácia Zelená krajina v réžii Martina Geišberga bude plná príbehov

Inscenácia Zelená krajina v réžii Martina Geišberga bude plná príbehov

Bábkové divadlo Žilina vstúpilo do novej, 71. sezóny, počas ktorej plánuje uviesť dovedna štyri premiéry. Už v piatok, 17. septembra o 18.00, sa v sále divadla zrodí krajina; a nie hocijaká!
Inscenácia Zelená krajina v réžii Martina Geišberga bude plná príbehov. Takých, v ktorých čas plynie pomaly a predsa neúprosne. Príbehov o mužovi, ktorý spoznal žraloka a pritom spieval, pretože žil. Inscenácia pútavou formou reflektuje prítomný strach. Strach zo staroby, strach zo spomalenia, z odchádzania do večnosti. Myšlienka však posmeľuje a motivuje; chrániť jestvujúce, budovať nové.
Inscenácia je vhodná pre deti od 0 rokov. Realizáciu inscenácie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Vstupenky je možné zakúpiť na webe predpredaj.zoznam.sk.
Diváčky a divákov upozorňujeme, že prevádzka divadla funguje počas zelenej a oranžovej farby okresu v režime OTP. Zároveň platí, že deti do 12 rokov môžu navštíviť predstavenia Bábkového divadla Žilina bez obmedzení, avšak s rúškom či respirátorom.

Vaše BDŽ

Zdroj: Bábkové divadlo Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať