Krajská knižnica v Žiline: program na august I

Krajská knižnica v Žiline: program na august I

Klub u knihuľky – Ako dievčatko Ella objaví svet na gazdovstve (Sandra Grimm)

Opäť sme si pre Vás pripravili ďalšie stretnutie s Knihuľkou v pondelok 2. augusta o 10:00. Spoločne s deťmi a dievčatkom z knihy Ella objavíme svet na gazdovstve a spoznáme zvieratká, ktoré na ňom žijú. Podujatie je vhodné pre deti od 1 roka.  Čakáme Vás v Literárnom parku za knižnicou, v prípade nepriaznivého počasia v rozprávkovej miestnosti na detskom oddelení. Podujatie bude realizované v rámci projektu Sme rozmanití, a predsa tak podobní je spolufinancované mestom Žilina a Žilinským samosprávnym krajom.

Aj princezná môže byť bojovník

Kto by nechcel byť statočný, odvážny, smelý… ? Dievčatá, aj vás už hnevá, keď len chlapci zažívajú všetky tie skvelé dobrodružstvá? Ukážeme si, že aj dievčatá môžu byť skvelými bojovníčkami. Presvedčíme Vás  o tom na podujatí v utorok 3. augusta o 10:00 v Krajskej knižnici v Žiline. A chlapci, nebuďte smutní, na vás sme nezabudli, tiež si užijete zábavy i dobrodružstva do sýtosti. Podujatie je vhodné pre deti od 5 rokov.

Podujatie bude realizované v rámci projektu Sme rozmanití, a predsa tak podobní a je spolufinancované mestom Žilina a Žilinským samosprávnym krajom.

Vzdelanie – zlepšíme život druhých

Každý druh vzdelávania je nevyhnutnou súčasťou života druhých. Zlepšuje ich hodnoty, postavenie v spoločnosti a celkové zaradenie sa do pracovného a spoločenského života. Aj vzdelávanie v oblasti finančnej a čitateľskej gramotnosti je dôležité a významné a preto Vás srdečne pozývame na prednášku, ktorá sa uskutoční v stredu 4. a v piatok 6. augusta o 11:00 v Krajskej knižnici v Žiline. Prednáška bude realizovaná v rámci projektu Nadácie Volkswagen Slovakia.

Recyklačným tvorením si vyrobím

Aj vy si všímate okolo seba čoraz viac odpadu? Nezúfajte, nie všetok odpad musí skončiť v koši, alebo v zberných nádobách. Ukážeme si, ako ich môžeme ešte využiť a niečo pekné si z nich aj vyrobiť vo štvrtok 5. augusta o 14:00 v Krajskej knižnici v Žiline. Tvorivé dielne sú vhodné pre všetkých, pre deti v sprievode ich rodičov, alebo starých rodičov.

Podujatie bude realizované v rámci projektu Sme rozmanití, a predsa tak podobní a je spolufinancované mestom Žilina a Žilinským samosprávnym krajom.

Zdroj: Krajská knižnica v Žiline

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať