Krízový štáb zasadal pre celoplošné testovanie

Krízový štáb zasadal pre celoplošné testovanie
Foto ilustračné: Raimond Spekking

Vláda SR prijala v nedeľu 17. januára 2021 uznesenie návrh na prijatie opatrení na pokles ochorení COVID-19 na území Slovenskej republiky. Mesto musí preto zorganizovať kontinuálne plošné testovanie.

Z tohto dôvodu zasadal v pondelok 18. januára Krízový štáb mesta. Členovia spoločne prebrali organizáciu a zabezpečenie plošného testovania na území nášho mesta. Je potrebné riešiť materiálno-technické zabezpečenie a hlavne personálne zabezpečenie, predovšetkým zdravotníkov pre všetky odberné miesta počas všetkých testovacích dní. Uvádzame preto všeobecné informáciu o priebehu testovania v našom meste. Postupne ich budeme dopĺňať a upresňovať.

V Kysuckom Novom Meste prebehne testovanie počas dní: piatok 22. – nedeľa 24. januára 2021, na šestich odberných miestach sa bude testovať po všetky tri dni, na troch odberných miestach len v jeden deň. Občania sa budú môcť otestovať v čase od 9,00 – 17,00 s obednou prestávkou 12,30 – 13,30 hod.  a posledným odberom o 16,45 hod. Jedno odberné miesto chce mesto zriadiť s možnosťou objednania sa na určitý čas.

Zdroj: Kysucké Nové Mesto

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať