Kysucké Nové Mesto vyzýva na uprednostnite bezkontaktné vybavovanie úradných záležitostí a platieb

Kysucké Nové Mesto vyzýva na uprednostnite bezkontaktné vybavovanie úradných záležitostí a platieb

V pondelok 12.10. 2020 zasadal Krízový štáb mesta, výstupom z jeho zasadnutia je nasledovné odporúčanie: Vzhľadom na zhoršenú epidemiologickú situáciu v súvislosti s COVID19 prosíme občanov, aby pri vybavovaní úradných záležitostí, pokiaľ je to možné, uprednostnili bezkontaktné vybavovanie úradných záležitostí.

S pracovníkmi môžete komunikovať telefonicky alebo mailom, kontakty nájdete na webovej stránke mesta, tiež môžete využiť tlačivá zverejnené na webovej stránke. Pre úhradu platieb využite možnosti elektronického bankovníctva, elektronicky je potrebné uhradiť aj poplatky za hrobové miesta Údržbe mesta. Vzhľadom na to, že najohrozenejšou skupinou sú seniori, žiadame vás o pomoc seniorom pri elektronickej komunikácii a bankovníctve. V mestskej knižnici môžete pre rýchlejšie vybavenie svojich požiadaviek využiť online katalóg na adrese opac.kysuckenovemesto.sk.

Pri osobnej návšteve mestského úradu vás žiadame o dodržiavanie v súčasnosti platných opatrení – nosenie rúšok, dezinfekcia rúk, bezpečnostný odstup. Do kancelárie vstupuje vždy len jeden občan.

Zdroj: Kysucké Nové Mesto

 

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať