Liptovský Mikuláš vyzýva obyvateľov, aby poplatky platili z domu

Liptovský Mikuláš vyzýva obyvateľov, aby poplatky platili z domu
Foto: FB/Mesto Liptovský Mikuláš

Počas novembra a decembra zasielala mikulášska radnica výzvy na zaplatenie daní a poplatkov (daň z nehnuteľnosti, poplatok za komunálny odpad) a rozhodnutia za vyrubenie úrokov z omeškania za miestne dane a poplatok za komunálny odpad. V rozhodnutiach a vo výzvach ste dostali číslo účtu, na ktorý je potrebné previesť požadovanú sumu. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Platby tak môžete uhradiť cez internet banking. V pôvodných rozhodnutiach na vyrubenie miestnych daní a poplatku za komunálny odpad, ktoré boli zasielané v apríli, sú aj QR kódy, po načítaní ktorých získate potrebné informácie o platbe a môžete ju následne zrealizovať.

Daň za ubytovanie sa nevyrubuje, uhrádza sa na základe podaných hlásení. Každý ubytovateľ má k dispozícii oznámenie o pridelení variabilného symbolu s číslom účtu. Táto daň bola splatná do 15. 10. 2020.

“V súčasnej epidemiologickej situácii vás prosíme, aby ste využili možnosti platieb z domu. Seniorom určite radi pomôžu či poradia rodinní príslušníci. Postupovať takto môžete pri platbách za všetky výmery, ktoré dostávate počas roka z mestského úradu,” uvádza mesto.

Zdroj: Mesto Liptovský Mikuláš

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať