Liptovský plánovač zážitkov

Liptovský plánovač zážitkov
Foto: OOCR Region Liptov

Celý mesiac bezpečných prázdnin na Slovensku láka na dovolenky. Kam ísť v auguste a ako si vybrať správne? Liptáci na leto pripravili dovolenkárom inovatívnu pomôcku.Online plánovač dovolenky rýchlo poradí a systém vygeneruje letný program, ktorý si dovolenkár pošle na mail  alebo si ho vytlačí. Ak príde zmena počasia alebo chuť robiť niečo iné, plánovač opäť pomôže.

Počasie praje, na horách sú teploty oveľa príjemnejšie a polovica prázdnin stále pred nami. Situácia s covidomsa v dovolenkových destináciách v zahraničí bohužiaľ postupne komplikuje. Slovensko je stále bezpečné a z dôvodu výpadku Poliakov a Čechov slovenské hory ponúkajú aj nebývalý výber kapacít.

Cestujete s rodinou alebo ste pár, máte radi vodu lebo adrenalín, chcete večerať každý deň inde, máte chuť si zašportovať? Toto sú jedny z najčastejšie kladených otázok pri plánovaní dovoleniek. Vďaka plánovaču dovolenky môže byť posledný prázdninový mesiac na Slovensku naozaj pestrý a pritom stále bezpečný.

„Poznáte to, doba je rýchla, informácií je pretlak a dobre naplánovať dovolenkový program si vyžaduječas. Aj to bol dôvod prečo sme už v minulom roku začali vyvíjať čo najjednoduchší systém, klientsky priateľský, ktorý ponúkne dovolenkárom riešenie ako si dobre naplánovať program a to pri zohľadnení čo najviac parametrov. Podarilo sa a na našom regionálnom webe máme plánovač dovolenky.Je priamoprístupný cez špeciálnu ikonu na hlavnej stránke nášho webu visitliptov.sk aj cez hlavné menu. Výhodou nášho plánovača je, že si výsledok dovolenkár podľa preferencií pošle na mail alebo cez whatsup, facebook, pošle si linkči vytlačí plán v tlačiarni. No a keď sa rozhodne svoj zámernáhodou zmeniť alebo mu program zmenia okolnosti, tak si jednoducho svoj program preplánuje,“povedala riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Čím viac údajov do systému dovolenkár vloží, tým bude mať programpresnejší a detailnejší. Základom pre výstup je výber dátumu a ďalšie parametre súlokalita pobytua rádius v jeho okolí, aktivity podľa záujmu, to či dovolenkár cestujete individuálne alebo ako rodina, skupina, pár. Tiež či má alebo nemázáujem o stravovanie. Ak sa klientovi niečo v odporúčanom programe nepáči, nie je problém to s programu vyhodiť a systém ponúkne iný tip. Program pracuje s množstvom dát o atrakciách a miestach záujmu, ktoré priamo web regiónu obsahuje.
Oblastná organizácia cestovného ruchu REGION LIPTOV financovalaplánovač dovolenky v roku 2020 a 2021aj z dotácie Ministerstva dopravy a výstavby SR vo výške13 000,- eur.

Zdroj: OOCR region Liptov

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať