Mesto Krásno nad Kysucou zisťuje záujem rodičov o dochádzku detí do MŠ

Mesto Krásno nad Kysucou zisťuje záujem rodičov o dochádzku detí do MŠ

Zriaďovateľ mesto Krásno nad Kysucou v spolupráci s riaditeľkou Materskej školy budú v dobe od 20.5. do 25.5. zisťovať záujem rodičov o dochádzku detí do materskej školy v mesiaci jún a júl.

Prieskum rodičov sa vykoná prostredníctvom dotazníka, ktorý vyplní každý rodič, ktorý má záujem dať dieťa do MŠ. Vyplnený dotazník ktorý nájdete na spodku tohto oznamu stačí zaslať elektronicky na emailovú adresu mskrasnonadkysucou@zoznam.sk.

Keďže počet detí do tried je obmedzený najviac počtom 15 detí na triedu prednostne sa prijímajú:

  • deti zdravotníckych pracovníkov, polície, hasičov, vojakov, pedagógov, zamestnaných rodičov, slobodných matiek

Dochádzka do materskej školy sa umožní len deťom z rodín, ktoré nie sú v karanténe. Podľa pokynov ministra školstva prevádzka Materskej škole je obmedzená len na 9 hodín denne. Preto sa upravuje prevádzka v mesiaci jún a júl od:  6.30.hod. do 15.30 hod.

Rodičia budú mať nárok na ošetrovné, ak nechajú deti doma /na sociálny úrad sa budú zasielať presné počty nastúpených detí v mesiaci jún a júl/.

Dotazník a prehlásenie o zdravotnom stave dieťaťa je potrebné elektronicky zaslať na emailovú adresu materskej školy: mskrasnonadkysucou@zoznam.sk alebo osobne priniesť do budovy MŠ: 25.5.2020 v čase od 9.00 do 15.00 hod.

Presné pokyny pre rodičov, ktorými sa budú riadiť pri nástupe detí do budovy MŠ budú zverejnené na internetovej stránke mslesnicka-krasno.com

Tlačivá na stiahnutie:
Dotazník rodičia  – príloha č.1 (PDF, 549 Kb)
Prehlásenie zákonného zástupcu o zdravotnom stave dieťaťa príloha č. 2. (PDF, 455 KB)

Tlačivá vo formáte PDF, k ich prehliadaniu je potrebné mať nainštalovaný bezplatný program Adobe Acrobat Reader. Ak ho nemáte, môžete si ho stiahnuť tu: https://get.adobe.com/sk/reader/ Tlačivá sú editovateľné, t.j. údaje je do nich možné vpisovať v počítači a následne ich uložiť a poslať mailom, prípadne vytlačiť. K tomu je vhodné si dané tlačivo uložiť do počítača (pravým tlačidlom na názov dokumentu a zvoliť Uložiť cieľ odkazu ako…) a následne ho otvoriť v aplikácii Acrobat Reader. Prípadne si je možné stiahnuť tlačivo vo formáte DOC, ktorý otvoríte v programe MS Word.

V prípade ak zasielate tlačivá elektronicky, nie je potrebné ich podpisovať, podpisané dokumenty donesiete pri nástupe detí do škôlky. Bližšie informácie na tel. čísle 0904033481.

Zdroj: mesto Krásno nad Kysucou

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať