Zmena úradných hodín v Klientskom centre MV SR na Vlčincoch

Zmena úradných hodín v Klientskom centre MV SR na Vlčincoch

Vzhľadom na prijatú úpravu úradných hodín v klientskych pracoviskách Ministerstva vnútra SR Vás informujeme, že pracoviská Ohlasovne pobytu Žilina (evidencie obyvateľov) a Matričného úradu v Žiline v klientskom centre MV SR v budove Europalace (Vysokoškolákov 33B) na Vlčincoch v Žiline budú od pondelka 27. apríla otvorené v pondelok, utorok, vo štvrtok a v piatok od 8.00 do 14.00 hod., v stredu od 10.00 do 16.00 hod.

Vstup do klientskeho centra MV SR v budove Europalace je zakázaný maloletým, s výnimkou odôvodnených návštev pracoviska dokladov. Návštevníci sa môžu pohybovať len v priestoroch klientskych centier a podateľne, do iných priestorov okresných úradov nesmú vstupovať a nesmú používať sociálne zariadenia. Vstup na pracoviská je možný len s prekrytými dýchacími cestami ochranným rúškom alebo iným spôsobom, každý návštevník je povinný pri vchode vydezinfikovať si ruky a riadiť sa pokynmi supervízora.

Mestský úrad v Žiline pracuje v obmedzenom režime. Úradné hodiny pre verejnosť sú zrušené, v pracovné dni od 8.00 do 11.00 hodiny sú v sídle úradu na Námestí obetí komunizmu 1 k dispozícii len služby podateľne a pokladne.

Žiadame občanov, aby využívali inú ako osobnú formu vybavenia svojich požiadaviek na mestský úrad, odporúčame uprednostniť telefonickú alebo elektronickú komunikáciu. Aktuálne telefónne čísla na jednotlivé odbory mestského úradu sú k dispozícii na internetovej stránke v časti Občan/Kontakty.

Žiadame zároveň o zodpovedné dodržiavanie nariadení a opatrení, o nosenie osobných ochranných prostriedkov a prísne dodržiavanie hygienických pravidiel. Rešpektovaním preventívnych opatrení chránime seba aj ostatných.

Zdroj: Mesto Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať