Mestské divadlo Žilina je späť

Mestské divadlo Žilina je späť

Počas karantény sme si mnohí uvedomili, ako veľmi potrebujeme umenie a kultúru, ako veľmi nám chýba kontakt s umením. Digitalizované divadlo nemôže byť plnou náhradou „živého“ stretnutia s umením. Divadlo sa deje tu a teraz. Diváci sa mentálne podieľajú na výsledku predstavenia.

Sme radi, že po troch mesiacoch môžeme opäť otvoriť divadlo pre našich divákov. Koronakríza mnohým ľuďom skomplikovala finančnú situáciu. Veľmi si preto vážime podporu nášho partnera COOP Jednotu Žilina, s. d. a zriaďovateľa Mesto Žilina, vďaka ktorým prinášame v júni voľný vstup na verejnú generálku a reprízy našich domácich predstavení.

Robíme všetko preto, aby sa diváci v divadle cítili bezpečne. Naše divadlo otvárame v súlade s aktuálnymi usmerneniami krízového štábu. Zabezpečili sme dostatočné množstvo dezinfekčných prostriedkov a dávkovačov dezinfekcie. Pravidelne dezinfikujeme všetky priestory divadla. Maximálna kapacita Veľkej sály bude 146 miest. Na open air predstaveniach sa bude môcť zúčastniť 90 divákov. Umožníme obsadiť vedľa seba najviac dve miesta. Klimatizácia bude počas predstavení vypnutá. Vstup do divadla bude možný iba s rúškom.

Vstupenky je možné rezervovať e-mailom: pokladna@divadlozilina.eu alebo telefonicky: +4213810000. Vstupenky je možné zakúpiť online, prostredníctvom siete Ticketportal (aj v nulovej hodnote) alebo od pondelka 8. júna v pokladnici Mestského divadla Žilina: PO-PIA: 14.00-18.00 a hodinu pred predstavením; SO: hodinu pred predstavením.

NAJBLIŽŠÍ PROGRAM:

  • ŠTVRTOK / 18. 6./ 18.00 / VEĽKÁ SÁLA / 15+ / VEREJNÁ GENERÁLKA / NEZNÁŠAM ŤA!
  • PIATOK / 19. 6./ 19.00 / VEĽKÁ SÁLA / 15+ / PRVÁ PREMIÉRA / NEZNÁŠAM ŤA!
  • SOBOTA / 20. 6./ 19.00 / VEĽKÁ SÁLA / 15+ / DRUHÁ PREMIÉRA / NEZNÁŠAM ŤA!
  • STREDA /24. 6./ 19.00 / VEĽKÁ SÁLA / 15+ / NEZNÁŠAM ŤA!
  • ŠTVRTOK /25. 6./ 19.00 / VEĽKÁ SÁLA / 15+ / NEZNÁŠAM ŤA!
  • PIATOK /26. 6./ 19.00 / OPEN AIR / 15+ / 90 MIN / HOLUBY
  • SOBOTA /27. 6./ 19.00 / OPEN AIR / 18+ / 90 MIN / SEXUÁLNA PERVERZITA V CHICAGU

Viac informácií nájdete na: www.divadlozilina.eu.

Zdroj: Mestské divadlo Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať