Mikuláš prišiel do Liptovského Hrádku na koči

Mikuláš prišiel do Liptovského Hrádku na koči
Foto: Mesto Liptovský Hrádok

Vo svojom nabitom programe si Mikuláš s anjelom a dvojicou čertov našiel čas aj na deti v Liptovskom Hrádku a v Dovalove. Desiatky z nich potešil v sobotu 5. decembra 2020 popoludní chutnými balíčkami. Mesto Liptovský Hrádok o tom informuje na svojej stránke.

„Deti tento rok neprišli za Mikulášom, ale on prišiel za nimi štýlovo na koči. Začal na sídlisku Prekážka, odtiaľ pokračoval Belanskou, Hradnou a okolitými ulicami až do Dovalova,“ prezradila Elena Jurenová z Folklórneho združenia Cindruška a Majerán v Liptovskom Hrádku, ktorého členovia Mikuláša sprevádzali aby trafil tam, kam má.

Keďže Mikuláš má na prípravu balíčkov vždy málo času, s ich prípravou a naplnením mu pomohli na Mestskom úrade v Liptovskom Hrádku. „Keď nás Mikuláš požiadal, aby sme mu pomohli s balíčkami, radi sme mu ich doručili, aby nimi urobil radosť tým najmenším. Sme radi, že Mikuláš medzi nás zavítal aj tento rok. Ako nám povedal, páčilo sa mu u nás a deti ho vítali s nadšením,“ povedala Michaela Záhradníková, vedúca Odboru kultúry Mestského úradu v Liptovskom Hrádku.

Zdroj: Mesto Liptovský Hrádok

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať