Na moste medzi Ružomberkom a Likavkou zdrsnia povrch

Na moste medzi Ružomberkom a Likavkou zdrsnia povrch
Foto: FB/Mesto Ružomberok

Na stredajšom stretnutí (10.6.2020) primátora Igora Čombora a starostu Likavky Mariána Javorku sa zúčastnili štátny tajomník Ministerstva dopravy a výstavby Jaroslav Kmeť, generálna riaditeľka SSC Martina Tvrdoňová a príslušní generálni riaditelia sekcií Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Diskutovalo sa o moste medzi Ružomberkom a Likavkou, kde sa v uplynulých týždňoch stalo viacero nehôd. Mesto o tom informuje na sociálnej sieti.

Momentálne sa na moste preveruje asfaltový povrch, oslovený bol aj projektant mostu s tým, aby našiel technické riešenie na zlepšenie zábran na moste. Na stretnutí boli rozoberané aj rýchle riešenia na zvýšenie bezpečnosti. V skorej dobe dôjde k zdrsneniu, príp. k výmene asfaltového povrchu, aby sa znížilo riziko šmyku.

“Vzhľadom na fakt, že opatrenia nie sú ešte vykonané, prosíme vodičov o rešpektovanie pravidiel cestnej premávky a predovšetkým v týchto daždivých dňoch prosíme aj o zvýšenú opatrnosť pri jazde cez predmetný most, “ uvádza mesto.

Zdroj: Mesto Ružomberok

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať