Nadácia COOP Jednota podporí jeden z troch projektov v obci Divinka

Nadácia COOP Jednota podporí jeden z troch projektov v obci Divinka

Nadácia COOP Jednota realizuje projekt Program podpory lokálnych komunít. Prostredníctvom tohto projektu bola vyhlásená výzva, kde bola možnosť získať 6000 € na projekt, ktorý  má významný vplyv na zachovania kultúrnych hodnôt, podporuje rozvoj športu, vzdelávania, ochrany a tvorby životného prostredia a podobne.

Po predložení projektov každá regionálna COOP Jednota vybrala najlepšie 3 projekty o ktorých sa bude následne hlasovať v príslušnej predajni COOP Jednota.

Do tejto výzvy sa zapojila aj naša obec a v spolupráci so Základnou a materskou školou v Divinke sme podali 3 projekty a to:

1. Obnova detského ihriska v MŠ Divinka. Zámerom je vyhotovenie vhodného a bezpečného herného priestoru pre deti v areáli materskej školy, a to obnovou existujúcich herných prvkov a nákupom nových moderných preliezok.

2. Osvetlenie futbalového ihriska. Zámerom je zrealizovanie osvetlenia futbalového ihriska, ktoré by bolo možné využívať aj  počas večerných hodín.

3. Prístrešok k rozhľadni. Zámerom je vytvorenie vhodného zázemia pre návštevníkov rozhľadne Divinka, miesta, kde si budú môcť oddýchnuť, stráviť voľný čas, ukryť sa v prípade nepriaznivého počasia.

Teší nás, že z veľkej konkurencie  zaslaných projektov za región Žilina boli vybrané ako najlepšie práve tieto tri naše projekty.

O tom, ktorý z nich nadácia podporí sumou 6 000 € bude môcť zahlasovať každý zákazník, ktorý urobí v termíne od 2. do 30. septembra 2020 nákup v COOP Jednota Divinka v hodnote min. 5 €.  Za každých 5 € nákup získa zákazník jeden žetón, ktorý bude slúžiť na podporu vybraného projektu.

Zdroj: Divinka

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať