Nahliadnite do sveta fantázie a farebnosti, ktorým dýcha výstava „SVET FANTÁZIE INÝMI RUKAMI“

Hovorí sa, že fantázii sa medze nekladú, je to, čo má v sebe každý človek ukryté. Veď život bez fantázie a tvorivosti by bol priveľmi nudný. Aj na Kysuciach máme miesta a ľudí, ktorí majú talent a radi tvoria, kreslia, šijú, prerábajú, kombinujú, inovujú, recyklujú.

Kysucké múzeum a Centrum sociálnych služieb Fantázia v Kysuckom Novom Meste, organizácie v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja pozývajú do Kaštieľa Radoľa na prehliadku 12. ročníka putovnej výstavy, „SVET FANTÁZIE INÝMI RUKAMI“, ktorá bude prebiehať pod záštitou predsedníčky Žilinského samosprávneho kraja Ing. Eriky Jurinovej.

Výstava prináša kreatívne ručné výrobky, klientov zo zariadení sociálnych služieb zo Žilinského kraja, z rozmanitých materiálov vyrobené mnohorakými umeleckými technikami. Návštevníci si budú môcť pozrieť rôzne  maľby, kresby, výrobky z dreva, keramiky, zo skla, z papiera, z látok, z moduritu, ručne vyrobené mydlá a sviečky, ktoré sú výsledkom tvorivých nápadov a šikovných rúk klientov zo zariadení sociálnych služieb ŽSK.

Uvedenú výstavu v Kaštieli Radoľa môžete navštíviť od 6. marca do 7. júna 2022.

Tešíme sa na Vás!

Zdroj: Kysucké múzeum

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať