Nová verejná kompostáreň v Rajeckej Lesnej otvorila svoje brány

Nová verejná kompostáreň v Rajeckej Lesnej otvorila svoje brány

V Rajeckej Lesnej otvorila svoje brány nová verejná kompostáreň. Správcom je obec.

Občania Rajeckej Lesnej môžu ukladať biologicky rozložiteľný odpad do verejnej kompostárne, ktorá sa nachádza na dolnom konci ulice “Záplotie” smerom na Skotňu (cca 50 metrov po poľnej ceste). Kompostáreň bude otvorená vždy 1. a 3. sobotu v mesiaci v čase od 9.00 do 12.00 hod. alebo po dohode so starostom obce na telefónnom čísle 0910 205 557.

Odpady vhodné na kompostovanie sú napríklad: zvyšky z čistenia ovocia a zeleniny, burina, kvety, pokosená tráva, zhnité ovocie, drevené hobliny a pod. 

Správcom tejto malej kompostárne do 100 ton je obec Rajecká Lesná.

NOVÁ VEREJNÁ KOMPOSTÁREŇ V RAJECKEJ LESNEJ OTVORILA SVOJE BRÁNY

💚 NOVÁ VEREJNÁ KOMPOSTÁREŇ V RAJECKEJ LESNEJ OTVORILA SVOJE BRÁNY 🌿🌹👩‍🌾 Občania Rajeckej Lesnej môžu ukladať biologicky rozložiteľný odpad do verejnej kompostárne, ktorá sa nachádza na dolnom konci ulice "Záplotie" smerom na Skotňu (cca 50 metrov po poľnej ceste). 🌄 Kompostáreň bude otvorená vždy 1. a 3. sobotu v mesiaci v čase od 9.00 do 12.00 hod. alebo po dohode so starostom obce na telefónnom čísle 0910 205 557Odpady vhodné na kompostovanie sú napríklad: zvyšky z čistenia ovocia a zeleniny, burina, kvety, pokosená tráva, zhnité ovocie, drevené hobliny a pod. 🌳🍅🌻🍎ℹ️ Správcom tejto malej kompostárne do 100 ton je OBEC RAJECKÁ LESNÁ.

Uverejnil používateľ Rajecká Lesná informuje Utorok 5. mája 2020

Zdroj: facebook.com /Rajecká Lesná informuje

1 comment

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

1 Comment

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať