Online prednáška a zaujímavá májová výzva. Pozýva Rosenfeldov palác.

Online prednáška a zaujímavá májová výzva. Pozýva Rosenfeldov palác.

Brány Rosenfeldovho paláca sú naďalej otvorené v bežných otváracích hodinách od 9.00 do 16.00. Ide o obmedzené otvorenie, ktoré sprevádzajú zvýšené hygienické štandardy (nutné rúško na tvári, dezinfekcia rúk dezinfekčným zariadením v priestoroch paláca, dodržiavať soc. odstup).

Pred vstupom do budovy je nutné zazvoniť, príp. zavolať na tel. č.: +421 41 764 96 92 a zamestnanec vám umožní vstup do budovy. Otvorené je pre maximálne 5 osôb v jednom čase, a to na prehliadky Rosenfeldovho paláca či stálej expozície – Bábky v podkroví. Nateraz zatiaľ bez možnosti komentovaných prehliadok.

V súčasnosti v Rosenfeldovom paláci neprebieha žiadna výstava, ale pracujeme na príprave ďalšej. O detailoch vás budeme priebežne informovať. Medzitým sledujte naše on-line aktivity na sociálnych sieťach a neváhajte sa do nich zapojiť.

Ďalšia online prednáška s názvom: Čo urobiť s vtáčaťom na zemi? Alebo vtáčia SOS sa uskutoční 28. mája o 18.00 hod. Akcia bude vysielaná ako live stream na FB stránke – Rosenfeldov palác. U vtákov práve vrcholí sezóna kŕmenia a vyvádzania mláďat. Ak sa náhodou stretnete s malým vtáčaťom, ktoré sa zjavne dostalo na miesto, kam nepatrí, treba zbystriť pozornosť. Na prednáške sa dozviete pár rád ako týmto vzácnym tvorom zachrániť život, ale aj pár praktických informácií ako ochrániť budovu pred vtákmi, či ako žiť s nimi v symbióze. Ornitológ Mgr. Radovan Jambor, PhD. nám ukáže život v meste z vtáčej perspektívy.

Začal sa nový mesiac a s ním si Rosenfeldov palác pripravil pre svojich priaznivcov zaujímavú MÁJOVÚ VÝZVU

Zdroj: www.rosenfeldovpalac.sk

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať