Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie – Hájik, Staré mesto, Bytčica, Vlčince

Oznámenie o prerušení distribúcie elektrickej energie – Hájik, Staré mesto, Bytčica, Vlčince

Stredoslovenská distribučná, a.s. oznamuje verejnosti, že v termínoch:

• 5. 10. od 7.30 do 16.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Hájik (ulice Jura Hronca, Kempelenova, Korzo, Segnerova – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

• 5. 10. od 7.30 do 16.00 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Starom meste (ulice Pltnícka, Pri Celulózke – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

• 19. 10. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Hájik (ulice Dadanova, Mateja Bela, Stodolova – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

• 20. 10. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny v Bytčici (ulice Bystrická, Hattalova, Dlhá, Cahlupkova, Liesková, Lipovecká, Na Záchrastí, Pod Dielce, Záchrastie – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

• 20. 10. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Vlčince (ulice Vysokoškolákov – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

• 20. 10. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na Bôriku (ulice Bôrická cesta, Cesta k Paľovej búde, Janka Silana, Na malý Diel, Ovsená, Park Ľudovíta Štúra, Tajovského, Tulipánová, Univerzitná – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

  • 21. 10. 2020 od 7.30 do do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny vo Vraní (ulice Ďatlia, Drozdia, Jastrabia, Kysucká – Staré mesto, Budatín – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname)
  • 22. 10. od 7.30 do 15.30 hod. bude prerušená distribúcia elektriny na sídlisku Hájik (ulice Emanuela Fila, Jura Hronca, Korzo, Mateja Bela, Mikovíniho, Petzvalova – konkrétne popisné čísla domov a EIC kódy odberných miest sú v priloženom zozname).

    Prerušenie distribúcie elektriny je z dôvodu plánovaných prác na zariadeniach distribučnej sústavy. V zmysle platnej legislatívy nevzniká odoberateľom nárok na náhradu škody, ktorá bola spôsobená prerušením distribúcie elektriny v dôsledku prác na zariadeniach distribučnej sústavy. Pre bližšie informácie kontaktujte priamo Stredoslovenskú distribučnú na telefónnej linke: 0800 166 007 alebo e-mailom: prevadzkovatel@ssd.sk.

Chcete vedieť o odstávke elektriny v predstihu? Registrujte sa a využite bezplatné oznámenia – Napriek tomu, že spoločnosť Stredoslovenská distribučná (SSD) informuje o plánovaných odstávkach elektrickej energie v predstihu, predsa sa môže stať, že oznam včas nezaregistrujete. Najjednoduchší spôsob, ako sa dozvedieť o plánovanej odstávke elektriny priamo a s dostatočným časom na prípravu, je bezplatná registrácia odberateľov na internetovej stránke SSD: www.ssd.sk v časti Webkontakty. Registrácia je jednoduchá, trvá iba chvíľu a okrem kontaktných údajov je k nej potrebný iba EIC kód odberného miesta. Nachádza sa na zmluve s dodávke elektriny, prípadne na faktúrach. SSD informuje o odstávke SMS správou alebo emailom priamo vás a s dostatočným predstihom tri týždne.

Rovnako v súkromných spoločnostiach je lepšie vedieť o odstávke elektriny vopred, ako zrazu prerušiť prácu na zvyšok zmeny. Služba ale funguje len v prípade plánovaných odstávok. Poruchy distribučnej siete, ktoré vznikajú napríklad vplyvom extrémneho počasia alebo rôznych kolízií, sa predvídať nedajú. Stránka www.ssd.sk ponúka aj aplikáciu Plánované odstávky. Vďaka nej si môžu odberatelia aj bez registrácie preveriť, kde všade sú aktuálne naplánované odstávky. V tomto prípade stačí zadať len názov mesta, obce alebo ulicu.

Zdroj: mesto Žilina

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať