Podujatie Sever proti Juhu v Žiline ponúkne napínavé futbalové zápasy

Podujatie Sever proti Juhu v Žiline ponúkne napínavé futbalové zápasy

Všetkých priaznivcov športu pozývame na podujatie Sever proti Juhu, alebo Žilinčania sa bavia futbalom na piesku, ktoré sa uskutoční 3. a 4. sepmtebra na Námestí Andreja Hlinku. 

13. ročník prinesie napínavé futbalové zápasy medzi severom a juhom, kde je stav skóre z predošlých ročníkov momentálne vyrovnaný, a to 6 : 6. Každé mužstvo odohrá jedno stretnutie, ktoté bude v dĺžke cca 30 minút (závisí od počtu prihlásených družstiev). Počet hráčov na ihrisku – 4 + brankár. Striedanie je ľubovoľné. Hrá sa na piesku podľa pravidiel tohto turnaja. Každé družstvo sa hlási minimálne 15 minút pred zápasom v organizačnom stánku na Námestí Andreja Hlinku. Vstup na turnaj je bez poplatku. Všetky informácie a aj prihlasovanie nájdete na: www.sport.zilina.sk.

Súčasťou podujatia bude v piatok 4. septembra aj 2.ročník Burzy žilinských športových klubov. Cieľom podujatia je priniesť prehľad a osvetu čo najväčšieho počtu športových klubov pôsobiacich v našom meste. Športové kluby môžu odprezentovať svoju činnosť, aktivity a športy, ktorým sa venujú, prípadne osloviť nových členov. Záujemcovia z radov klubov sa môžu prihlasovať na: matej.franek@zilina.sk spolu s kontaktnými údajmi zodpovednej osoby, ktorá bude komunikovať za klub, súbežne môžu svoj klub prihlásiť aj na podujatie Sever proti Juhu.

Príďte si zašportovať alebo podporiť športovcov a zažite deň plný športových aktivít.

Zdroj: mesto Žilina

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať