Pozývame vás na Letné potulky: Vlkolínec

Pozývame vás na Letné potulky: Vlkolínec

Mesto Ružomberok, Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Liptov a Informačné centrum Ružomberok vás pozývajú na potulku na tému: “Vlkolínec (príroda, história, prečo UNESCO)”. Stretneme sa pred Domom UNESCO Vlkolínec v sobotu 18. júla 2020 o 11:00 hod.

Letné Potulky mestom budú venované Vlkolíncu a budú rozdelené na 2 časti. Stretneme sa v príjemnej atmosfére priamo vo Vlkolínci. V tých júlových podebatujeme o histórii, založení obce, architektúre, prekrásnej prírode, ale aj dôvodoch zápisu Vlkolínca do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, augustové budú venované životu, zvykom, tradíciám, kultúre či gastronómii Vlkolínčanov.

Prehliadka je súčasťou série besied a prehliadok Ružomberka s názvom Potulky mestom. Moderátorka a sprievodkyňa: Miriam Považanová

Upozornenie: Na podujatí “Potulky mestom” budú vyhotovované fotografie a videozáznamy prevádzkovateľom “Mesto Ružomberok, Nám. A. Hlinku 1098/1, 034 01 Ružomberok, IČO 00315737” za účelom propagácie na webovom sídle prevádzkovateľa, facebookovej stránke, youtube kanáli, v periodických a neperiodických materiáloch prevádzkovateľa, prípadne v ďalších médiách.

Aktuálny Kalendár kultúrnych a športových akcií v Ružomberku a okolí nájdete TU.

Zdroj: mesto Ružomberok

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať