Rozprávkový Liptov s deťmi

Rozprávkový Liptov s deťmi
Foto: OOCR Region Liptov

Štvrtý ročník úspešného podujatia ZA7HORAMi naštartoval prázdninový čas a zabavil rodiny s deťmi. Naprieč celým Liptovom, v piatich lokalitách,odohralo 9 divadiel a divadelných formácií až 34 predstavení, navyše TomášBezdeda a  Anikapremiérovali pesničku, ktorá sa stala hymnou podujatia. Bezpečná dovolenka na Slovensku s množstvom výborných tipov má rozprávkové pokračovanie v podobe projektu Liptov s deťmi.

Leto je synonymom dovolenky. Na Liptove ho začali štýlovo, nezľakli sa obmedzení a maximálne zodpovedne,s cieľom ponúknuť rodinám s deťmi predĺžený víkend atraktívneho programu v prírode, zrealizovali podujatie ZA7HORAMi. Naprieč regiónom od Liptovského Jána cez Liptovský Hrádok, Mikuláš, Jasnú až po Hrabovskú dolinu prinášali návštevníkom podujatia atraktívny letný program plný zábavy, rozprávok, hravého vzdelávania, hudby aj pohybu. Veľkou otázkou aj výzvou v tomto ročníku podujatia nebolo len počasie, ale najmä hygienické opatrenia a bezpečnosť. Všetko sa podarilo na jednotku aj vďaka nasadeniu takmer stovky ľudí z realizačného tímu a partnerom podujatia. Poďakovanie však patrí aj disciplinovaným rodinám. „Letná sezóna je pre cestovný ruch veľmi dôležitá a my veríme, že nás Slováci podporia, tak ako počas podujatia ZA7HORAMi a budú svoju domovinu počas prázdnin spoznávať. Na Liptove ich čaká rozprávkovo pestrý program. Oplatí sa plávať a zabávať v našich bezpečných vodách, užívať si majestátne hory, aj všakovaké atrakcie pre malých aj veľkých, aktívnych itých obľubujúcich relax. Istota a bezpečie sú pre rodinnú dovolenku kľúčové, no ani na rozmanitosť programu netreba zabúdať. Aj preto máme na regionálnom webe pomôcku, je ňou projekt Liptov s deťmi, ktorý rýchlo a jednoducho poradí kam ísť na Liptove za zážitkami na mieru. Rodičia pri plánovaní dovolenky ocenia našich osem kategórií plných skvelých tipov, ktoré ich prevedú našimi výletmi po prírode, vodnými aj zábavnými parkami, nechýbajú naše tipy na náučné či cyklo výlety, miesta oddychu, prechádzky s kočíkmi, miesta, ktoré navštíviť so staršími deťmi či v zlom počasí aj naše fajnoty pod zub,“navnadila riaditeľka Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Darina Bartková.

Ešte stále je len začiatok leta, výzva menom letné prázdniny ponúka veľa príležitostí, treba si len správne vybrať. Rozprávkové leto sľubujú Liptáci teraz, ale aj o rok. Jubilejný piaty ročník podujatia ZA7HORAMi začínajú postupne pripravovať a avizujú ho v termíne 1. až 3. júla 2022.

Zdroj: OOCR Region Liptov

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať