Súťaž s názvom Leto s knihou v Krajskej knižnici v Žiline

Súťaž s názvom Leto s knihou  v Krajskej knižnici v Žiline

Milí kamaráti, radi čítate? Chcete sa zabaviť, niečo nové dozvedieť a stráviť svoj voľný čas cez prázdniny zmysluplne? Skúste to s knihou v ruke. Siahnite po dobrej knihe a zapojte sa do čitateľskej súťaže s názvom Leto s knihou, ktorú organizuje Krajská knižnica v Žiline. Knihu si  môžete zobrať so sebou a verte, že vám v taške veľa miesta  nezaberie. Možno budete doma alebo u babky, či na plavárni alebo dokonca pri mori, čítať môžete všade.

Čo vás čaká?

Stačí čítať knihy počas prázdnin a zapisovať si ich do čitateľského zápisníka, ktorý nájdete v našej knižnici na úseku detskej literatúry, na Facebooku: www.facebook.com/kniznicazilinadeti/  a na webovej stránke knižnice www.krajskakniznicazilina.sk.

Súťaž bude prebiehať počas celého leta od 1. 7. 2021 do 31. 8. 2021 v dvoch kategóriách: deti od 6 do 10 rokov a mládež od 11 do 15 rokov.

A čo treba urobiť potom?

Čitateľský zápisník donesiete do knižnice do 10. 9. 2021 alebo nám ho pošlete na e-mailovú adresu: : deti@krajskakniznicazilina.sk

Čitateľ z každej vekovej kategórie, ktorý prečíta najviac strán, dostane od nás zaujímavú vecnú odmenu.

A ako nás presvedčíte, že ste knihu čítali?

O prečítaných knihách nám môžete napísať na našu e-mailovú adresu alebo nakresliť obrázok a priniesť ho do  knižnice. Vaše najzaujímavejšie postrehy potom uverejníme na našom blogu a kresby i recenzie vystavíme na detskom oddelení.

Prajeme vám krásne veselé leto a veľa zaujímavých prečítaných kníh.

Zdroj: Krajská knižnica v Žiline

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať