Tenisový reprezentant Slovenska trénoval v Kysuckom Novom Meste

Tenisový reprezentant Slovenska trénoval v Kysuckom Novom Meste

Asi málokto  si uvedomuje, že práve Kysucké Nové Mesto má ako jediné na Slovensku pevnú, krytú, tenisovú halu s antukou, a aj vďaka tejto skutočnosti sme mali od stredy 4. novembra veľkú česť hostiť slovenskú tenisovú jednotku Andreja Martina.

Keďže ostatné slovenské mestá majú k dispozícii len nafukovaciu verziu antuky, voľba mladého slovenského reprezentanta vybrať si miesto tréningov pred prestížnym turnajom v Ekvádore, bola jednoznačná. Andrej Martin svoj tréning ukončil predčasne kvôli nedeľňajšej ceste na turnaj v bulharskej Sofii. Posledný večer svojho pobytu odohral priateľský exhibičný zápas ľavou rukou s domácou tenisovou jednotkou Miroslavom Jantulíkom.

Ako spestrenie jeho pobytu na Kysuciach mu naši tenisti v TK KNM (tenisovom klube) pripravili aj turistickú aktivitu, ktorou bol výstup na Veľkú Raču a Andrej mal možnosť obdivovať aj krásu kysuckej prírody.

Verím, že si víťaz desiatich challengerových turnajov v exotických destináciách naše mesto a jeho obyvateľov, ktorí sa mu počas tréningov mali možnosť venovať, obľúbil, a bude sa sem rád vracať nielen kvôli športovým povinnostiam.

Zdroj: Fcb/mesto Kysucké Nové Mesto

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať