TIK Žilina a Rosenfeldov palác sú opäť prístupné verejnosti

TIK Žilina a Rosenfeldov palác sú opäť prístupné verejnosti

Žilinčania, ale aj návštevníci môžu opäť využívať služby Turistickej informačnej kancelárie či navštíviť Rosenfeldov palác.

Turistická informačná kancelária (TIK) mesta Žilina opäť pracuje v štandardnom režime. Otvorená je počas pracovných dní od pondelka do piatka od 9.00 do 17.00 hod., s obednou prestávkou od 12.30 do 13.00 hod. Informácie poskytujú pracovníci cez okienko. Pri návšteve TIK-u prosíme občanov, aby dodržiavali hygienické opatrenia (nosenie ochranného rúška a dodržiavanie dvojmetrového odstupu). TIK je možné naďalej kontaktovať aj telefonicky na číslach: +421 41 723 31 86, +421 907 845 567 či e-mailom: info@tikzilina.eu. Pripravované podujatia a organizované prehliadky ostávajú naďalej zrušené. Priestory Burianovej veže je možné sprístupniť pre vopred objednaných jednotlivcov, a to v utorok a vo štvrtok o 11.00, 14.00 a 15.00 hod., maximálne pre päť osôb. Rezervácia je možná prostredníctvom kontaktov TIK.

Svoje brány otvoril pre verejnosť aj Rosenfeldov palác. Obmedzené otvorenie sprevádzajú zvýšené hygienické štandardy. Pred vstupom do budovy je nutné zazvoniť alebo zavolať na tel. číslo: +421 41 764 96 92. Otvorené je pre maximálne päť osôb v jednom čase, a to na prehliadky Rosenfeldovho paláca či stálej expozície Bábky v podkroví. Nateraz zatiaľ bez možnosti komentovaných prehliadok. Pre verejnosť je Rosenfeldov palác prístupný počas otváracích hodín od 9.00 do 16.00 hod. Viac informácií nájdete aj na: www.rosenfeldovpalac.sk.

Zdroj: Mesto Žilina, TIK, Rosenfeldov palác

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať