Turčianske kultúrne stredisko vyhlasuje fotovýzvu na tému Človečina to ľudské v nás

Turčianske kultúrne stredisko vyhlasuje fotovýzvu na tému Človečina to ľudské v nás

Všetci sme sa ocitli v čase zmien. Počúvame rôzne názory, kladieme si otázky, hľadáme pre ne odpovede, učíme sa trpezlivosti, tolerancii, zodpovednosti oveľa viac ako hocikedy predtým. Všetci sme odlišní a predsa sme jedno. Spája nás láska, odpustenie, oddeľuje nenávisť, pomsta. Chceme Vám dať príležitosť „vyfotiť sa z toho”. Nemusí, ale môže to byť aj selfíčko, čo len chcete…, ale povedzte nám to fotkou.

Fotografie budú uverejnené na webstránke Turčianskeho kultúrneho strediska a vybraných 15 fotografií bude vystavených na Pešej zóne v centre Martina v open-air galérii.

Výber fotografií a kuratela výstavy bude v rukách známeho fotografa Mareka Pupáka.

A ešte v skratke o našom projekte:

Minulý rok Turčianske kultúrne stredisko v Martine vytvorilo s finančnou podporou mesta Martin v rámci súťaže AMFO 2022 (súťaž a výstava amatérskej fotografickej tvorby) a jeho projektu „Fotografia v meste” malú open-air galériu pozostávajúcu z exteriérových výstavných panelov. Na Pešej zóne v centre Martina je tak možné nainštalovať veľkoplošné fotografie. Hlavnou myšlienkou projektu je, aby diela tu umiestnené reflektovali zaujímavé témy, ktoré aktuálne hýbu spoločnosťou. Zároveň dať priestor amatérskym a profesionálnym fotografom prezentovať sa verejnosti. Ale hlavne priniesť umenie na ulicu, bližšie k ľuďom, aby nezabudli snívať a veriť v dobro. Preto vyhlasujeme pre Vás túto fotovýzvu a dávame príležitosť každému, kto sa chce tvorivo a umelecky vyjadriť.

Vaše fotografie nám pošlite na mailovú adresu vytvarnictvo@tks.sk do 15. marca 2022. Fotografie nám zasielajte vo formátoch: Jpeg, Tiff, Raw, vo vysokom rozlíšení (minimálna veľkosť súboru 10MB a viac) vzhľadom na to, že fotografie budú prezentované vo veľkoformátových rozmeroch!!!

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať