V Kysuckom Novom Meste zasadal opäť krízový štáb

V Kysuckom Novom Meste zasadal opäť krízový štáb

V utorok (5. mája) sa konalo ďalšie zasadnutie krízového štábu mesta. Hlavnou témou rokovania bolo otváranie prevádzok v rámci publikovanej 2. a 3. fázy a ako sa tieto skutočnosti dotknú života v meste.

Závery zo zasadnutia 

– do štvrtka 7. mája budú pracoviská mestského úradu fungovať v režime, ako bol nastavený v uplynulých týždňoch. Návštevníci naďalej budú dodržiavať opatrenia (ochrana rúškom, dezinfekcia rúk, meranie teploty, max. jedna osoba na oddelení) a nemenia sa ani stránkové hodiny.
– mestské športoviská sú naďalej pre verejnosť uzatvorené, prebiehajú len individuálne tréningy v obmedzenom režime na vonkajších športoviskách. Naďalej sa nekonajú žiadne verejné a kultúrne podujatia.
– mestská polícia bude kontrolovať (okrem doterajších opatrení) aj terasy miestnych podnikov a popíjanie nápojov na verejnosti.
– mestská knižnica otvorí svoje brány pre verejnosť v pondelok 11. mája v obmedzenom režime (viac informácií na webovej stránke knižnice). Výpožičný čas bude:
PO, UT, ŠT, PI od 10.00 – 14.00 hod. a v ST od 13.00 do 17.00 hod. Odporúčaný čas pre seniorov od 10.00 do 11.00 hod.

Úrad verejného zdravotníctva ešte nezverejnil podrobnosti k opatreniam k jednotlivým bodom 2. a 3. fázy, po ich zverejnení Vás budeme informovať.

Zdroj: facebook.com/ Kysucké Nové Mesto

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať