V meste Martin sa aj tento rok môžete zapojiť do súťaže Do práce na bicykli

V meste Martin sa aj tento rok môžete zapojiť do súťaže Do práce na bicykli
Foto: dopracenabicykli.eu

Mesto Martin v spolupráci s Ministerstvom dopravy a výstavby vyhlasuje pre všetkých priaznivcov dvoch kolies v poradí už 7. ročník celonárodnej súťaže Do práce na bicykli. Mesto o tom informuje na svojej stránke.

Tento ročník však bude iný. V súvislosti so šírením ochorenia COVID-19 a vzniknutou koronakrízou sa posúva termín súťaže na september. Od 1. do 30.9.2020 sa tak budeme môcť spoločne bicyklovať a súťažiť o atraktívne ceny. Do súťaže sa môžete zapojiť aj Vy a Váš tím. Registrácia prebieha na stránke www.dopracenabicykli.eu do 7.9.2020.

Do súťaže sa môžu registrovať všetky firmy, organizácie, občianske združenia a inštitúcie pôsobiace na území mesta Martin, ktoré vytvoria 2 – 4 členné tímy. Z jednej spoločnosti sa môže zapojiť neobmedzený počet tímov. Do súťaže sa nemôžu zapojiť jednotlivci alebo tímy, ktorých členovia sú z rôznych organizácií. Tak ako po minulé roky, tak aj tento rok platí, že súťaže sa môžu zúčastniť aj tímy študentov z rovnakej školy, ktorý v deň začatia kampane dosiahli vek minimálne 15 rokov. V prípade, že je vek súťažiaceho nižší ako 15 rokov, je povinný jazdiť do školy/škôlky v sprievode osoby staršej ako 18 rokov. Členovia tímov si budú najazdené kilometre do práce a z práce na bicykli zapisovať do registračného systému na webovej stránke.

Zdroj: Mesto Martin

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať