Včielka medonosná– fotografická súťaž pre deti a dospelých

Včielka medonosná– fotografická súťaž pre deti a dospelých
Foto ilustračné: Pixabay

Opäť aj tento rok Kysucké múzeum organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, v spolupráci so ZO SZV Stará Bystrica, ZO SZV Kysucké Nové Mesto a RZ SZV Žilina pripravili fotografickú súťaž Včielka medonosná.

Zachyťte včielky, alebo čokoľvek, čo sa s nimi spája fotoaparátom. Svoje zábery nám posielajte do 8. augusta 2021 na adresu janculova@kysuckemuzeum.sk. K súťažnej fotografií nezabudnite napísať vaše meno, vek, ale aj stručný popis, čo a kde sa vám podarilo zachytiť. Súťaž bude tento rok prebiehať formou ankety a hlasovania za najkrajšiu foto na našich facebookových stránkach. Hlasovanie prebehne od 9. augusta 2021 do 12. augusta 2021.

Vyhodnotenie súťaže bude priamo na podujatí Včelárska a sladká nedeľa, ktoré sa uskutoční v Múzeu kysuckej dediny vo Vychylovke v nedeľu 15. augusta 2021. Prvé tri ocenené fotografie získajú sladkú medovú odmenu a darček z nášho múzea k tomu. Okrem toho budú všetky fotografie počas podujatia vystavené v Múzeu kysuckej dediny vo Vychylovke.
Tešíme sa na vaše včielky a prajeme veľa šťastia pri fotení.

Viac informácií nájdete na https://skr.sk/OBjIr

Zdroj: Kysucké múzeum

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať