Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných na MsP Bytča

Výber najzaujímavejších udalostí zaznamenaných na MsP Bytča

Zrekapitulujte si, čo zaujímavé sa udialo v Bytči počas mesiaca september. Toto je výber udalostí, ktoré zaznamenala mestská polícia:

Oznam od oznamovateľa príslušníkom MsP Bytča, ktorý uviedol, že z hrobu na cintoríne v Bytči, ktorý tohto času rekonštruujú niekto ukradol drevený kríž. Menovaný bol hliadkou MsP poučený, že v uvedenej veci môže podať oznámenie, na čo uviedol, že dá osadiť nový kríž, a ak ten niekto ukradne potom podá v uvedenej veci oznámenie.

Telefonický oznam od HaZZ Bytča, že pri plavárni v Bytči došlo k dopravnej nehode. Príslušníci MsP riadili premávku na miesto do odstránenia vozidiel a sprejazdnenia cesty.

Hliadka MsP obdržala oznam, že na kruhovom objazde leží na zemi osoba. Po príchode hliadky MsP na miesto bola zistená totožnosť osoby, ktorú zachytilo pri prechádzaní kruhového objazdu motorové vozidlo. Hliadkou MsP bola osobe poskytnutá prvá pomoc. Následne príslušníci MsP zabezpečili miesto nehody do príchodu dopravnej polície a RZP.

Telefonická žiadosť od pracovníčky 112 o súčinnosť pri asistencii pri pacientke, ktorá odpadla v meste, a ktorá je dezorientovaná a nevedia jej totožnosť. Na mieste zistená totožnosť osoby, ktorá bola dezorientovaná, uviedla že je jej zle, že ráno užila lieky. Hliadka MsP zostala pri osobe až do príchodu RZP, ktorá si menovanú osobu prevzala.

Oznam od oznamovateľa hliadke MsP, že v parku v meste Bytča pred jeho domom sa nachádza partia mladých osôb, ktorá je hlučná.  Na mieste bola príslušníkmi MsP zistená totožnosť osôb.  Menovaní boli upozornení na rušenie nočného kľudu a boli z parku odoslaní preč.

Zdroj: mesto Bytča

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať