Výsledok futbalového zápasu 6. kola TIPOS III. liga Rakytovce-Krásno

V nedeľu 6. septembra 2020 sa odohral zápas TIPOS III. ligy skupina Stred. Po prvom polčase posilnené FK Rakytovce vyhrávali nad Krásnom nad Kysucou 2:0. V druhom Krásno zabralo a dokázalo znížiť na 2:1.

Ďalší priebeh polčasu bol v našej réžii, kde málo chýbalo ku vyrovnávajúcemu gólu. Zápasu viac prislúchala remíza ako prehra, ale naši hráči ukázali, že vedia zahrať aj so silnými súpermi. Takto sa k zápasu vyjadril tréner Tatranu Krásno Ľuboš Berešík: “Išli sme k súperovi, ktorý bol v laufe, darilo sa mu herne aj výsledkovo. Vedeli sme, že nás bude od úvodu vysoko napádať. Úvodný tlak sme prečkali a paradoxne keď sa hra vyrovnavala a my sme začali hroziť z protiútokov, sme po slabom doraze v PÚ inkasovali. V prvom polčase domáce mužstvo malo viac loptu na kopačkách boli rýchlejší a agresívnejší. My sme si komplikovali sami situáciu, keď sme dlho držali loptu, hrali sme pomalšie,málo dôrazne. Neverili sme si, že by sme mohli proti súperovi niečo uhrať. V polčase sme prestriedali, začali sme hrať odvážnejšie a postupne sme preberali iniciatívu, pomohol nám kontaktný gól keď predtým súper nevyužili čistú šancu. Od nášho gólu sme boli dominatnejší my, mali sme viac z hry, domácich sme nepúšťali do brejkov, vyvarovali sme sa zbytočných chýb z prvého polčasu. Celkovo si myslím, že sme odohrali dobrý zápas a domácich sme potrapili viac ako očakávali, škoda že sa nám nepodarilo vyrovnať. Verím, že ak budeme takto hrať v domácom zápase, tak potešíme divákov a zviťazíme.”

Zdroj: mesto Krásno nad Kysucou