Výsledok futbalového zápasu 8. kola TIPOS III. liga FK Tatran Krásno-MFK Zvolen

V nedeľu 20. septembra 2020 odohralo naše mužstvo FK Tatran Krásno nad Kysucou futbalový zápas proti MFK Zvolen. Po prvom polčase sme viedli 0:1, kedy sa hneď na začiatku zápasu po rohovom kope presadil Kamil Koleno.

V priebehu polčasu sme mali ešte tri gólové šance, ktoré sme nedokázali pesadiť a to ani v druhom polčase. Napokon v 72′ dokázal súper vyrovnať na 1:1. Zo Zvolena odchádzame s bodom.

Takto zhodnotil zápas tréner FK Tatran Krásno Ľuboš Berešík: “Dnes sa mi zápas ťažko hodnotí, povedal by som to tak, že nám nepriali dve veci – že súper zmenil pred zápasom trénera a tým aj organizáciu hry, a náš rychlý gól. Tento gól nám skôr uškodil ako pomohol. Súper zmenil trénera a hral iným systémom ako sme sa pripravovali. Ale aj tak prvý polčas robili veľké chyby, ktoré sme my však nedokázali využiť. V 28.min sme mohli dať na 2:0 keď sme nepremenili do prázdnej brány Gáborom. Bohužiaľ tak to býva, že raz nám padne všetko ako so Žarnovicou a inokedy nie ako dnes. Polčas sme mohli viesť 3:0 a bolo by po zápase. Opäť sa však opakovali chyby v druhom polčase ako v predchádzajúcich vonkajších zápasoch a sme na to doplatili, keď súper asi po jedinej strele v zápase nechytateľne vyrovnal. Aj keď musím uznať, že v druhom polčase sme nehrali dobre a priam sme si pýtali vyrovnanie. Škoda toho, lebo teraz nás čakajú ďalšie ťažké zápasy. Dnes sme nepredviedli optimálny výkon, očakávam od chlapcov viac, pozitívum je, že ich to všetkých mrzelo po zápase, že aj oni vedia, že mohli dosiahnuť viac.”

Zdroj: mesto Krásno nad Kysucou, fcb/FK Tatran Krásno nad Kysucou