Využi poslednú šancu! Čo mi dáva silu žiť?

Využi poslednú šancu! Čo mi dáva silu žiť?

ČO MI DÁVA SILU ŽIŤ 2020/2021 je súťaž neprofesionálnej fotografickej tvorby, do ktorej sa ešte pár dní môžete prihlásiť. Prihlasovanie do prvého ročníka  sa pomaly blíži ku koncu. Pred vami je posledných pár dní, kedy ešte máte možnosť zapojiť sa. Uzávierka prihlášok a termín odovzdania prác je do 31. januára 2021.

Z dôvodu opatrení súvisiacich s pandémiou je však výnimočne možné svoje fotografie zasielať aj po vyššie uvedenom termíne. Súťažné práce prijímame po uzavretí elektronického registračného systému ešte do 15. februára 2021.

Krajské kultúrne stredisko v Žiline v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja v spolupráci s Nadáciou Žilinského samosprávneho kraja pre podporu rodiny vás naďalej pozýva do pilotného ročníka súťaže amatérskej fotografickej tvorby s názvom ČO MI DÁVA SILU ŽIŤ 2020/2021, ktorá je súčasťou druhého ročníka SYMPÓZIA O NÁDEJI 2020/2021.

Výstava prác bola preložená z novembra 2020 na apríl 2021. Súťažné podmienky však zostali nezmenené. Napriek stále neutíchajúcej nepriaznivej situácii s ochorením COVID-19 momentálne nie je možné ani dnes zaručiť či sa vyhodnotenie súťaže a samotná týždňová výstava bude konať fyzicky v priestoroch Makovického domu alebo budeme nútení všetko presunúť do virtuálneho priestoru.

O presných dôležitých termínoch budeme informovať. Nový dátum konania vernisáže, trvanie výstavy a iné zmeny týkajúce sa súťaže budú priebežne aktualizované. Podrobnosti nájdete na webovej a Facebookovej stránke Krajského kultúrneho strediska v Žiline už čoskoro.

!VYUŽI POSLEDNÚ ŠANCU!
Do súťaže sa prihlásite vyplnením elektronického formulára: https://docs.google.com/…/1FAIpQLScqnJ9t0Ri…/viewform…

Propozície súťaže, štítky na označenie fotografií a všetky ďalšie podrobné informácie nájdete na: https://krkszilina.sk/…/co-mi-dava-silu-zit-2020-sutaz…/.

Zdroj: Krajské kultúrne stredisko v Žiline

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať