Zdravotné stredisko v Tvrdošíne prechádza rozsiahlou rekonštrukciou

Zdravotné stredisko v Tvrdošíne prechádza rozsiahlou rekonštrukciou
Foto: Mesto Tvrdošín

Od polovice mája prebieha v zdravotnom stredisku na Medvedzí v Tvrdošíne rozsiahla rekonštrukcia a modernizácia. Bola ukončená prvá časť rekonštrukcie zdravotného strediska na prízemí v priestoroch krčnej ambulancie. V týchto priestoroch sú dočasne presťahované detské ambulancie. Mesto Tvrdošín o tom informuje na svojej stránke.

Momentálne sa pracuje na rekonštrukcii detských ambulancii v zdravotnom stredisku. Jej účelom je modernizácia a zhodnotenie priestorov jednotlivých ambulancií i spoločných priestorov.

To spočíva v položení nových podlahových krytín, stropných podhľadov a v povrchovej úprave stien. Zrealizovaná bude aj výmena nevyhovujúcich výplní dverných otvorov a zariaďovacích predmetov zdravotechniky. Taktiež bude vykonaná rekonštrukcia ústredného vykurovania, elektroinštalácie a čiastočne aj kanalizácie.

Ďalej je plánovaná inštalácia počítačovej siete pre celý objekt. Bude vymenené schodiskové zábradlie a bude aj zateplená strešná konštrukcia budovy.

Ďalším cieľom projektu je uľahčenie pohybu osobám s obmedzenou schopnosťou pohybu vytvorením WC pre imobilných návštevníkov objektu a rekonštrukciou výťahu. Po ukončení stavebných prác bude v budove obnovené zdravotnícke vybavenie ambulancií a doplnený potrebný nábytok.

Zdroj: Mesto Tvrdošín

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať