Žilinská polícia opäť úspešná v boji s dílermi drog

Žilinská polícia opäť úspešná v boji s dílermi drog

Na základe operatívnych informácií vykonali žilinskí policajti akciu zameranú na odhaľovanie drogovej trestnej činnosti, v rámci ktorej zadržali 22 ročného mladíka z okresu Žilina.

Podľa zistených informácií mal mladík od doposiaľ nestotožneného zdroja nakupovať drogu pervitín, ktorú mal následne prechovávať u seba a predávať drogovo závislým osobám. Počas akcie 22 ročného mladíka polícia zastavila na motorovom vozidle Škoda Octavia. Pri kontrole policajtom dobrovoľne vydal 2 papierové skladačky s neznámou bielou kryštalickou látkou, ktorú mal ukrytú v lakťovej opierke v plastovom obale z Kinder vajca a injekčnú striekačku so zataveným koncom s obsahom neznámej kryštalickej látky.

Zaistená látka bola zaslaná na kriminalistickú expertízu. Podľa jej predbežných výsledkov, bola v zaistenej vzorke zistená prítomnosť metamfetamínu. Zaistené množstvo drogy predstavuje minimálne 27 bežných jednorazových dávok drogy.

Vyšetrovateľ OR PZ v Žiline obvinil 22 ročného Milana zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania  a obchodovania s nimi. Zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie.

Zdroj: KR PZ v Ziline

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať