Pozrite si dominanty mesta Martin cez kameru!

Pozrite si dominanty mesta Martin cez kameru!

Oblastná organizácia cestovného ruchu Turiec predstavuje zaujímavú novinku. Na budove Milénia nájdete 360 stupňovú kameru so živým prenosom a vybranými záujmovými bodmi z mesta a jeho okolia.

Zaujíma Vás čo sa v centre mesta práve deje? Pozrite si to prostredníctvom online streamu na https://turiec.com/livestream/.  Vďaka špičkovej kamere s 360 stupňovým záberom zachytíte nielen momenty z diania v meste, ale aj viacero záujmových bodov so statickými a dynamickými informáciami. Aktuálne Vám stream ukáže aktuálne meteo údaje a popisky jednotlivých objektov v meste. Kamera je nastavená na dva režimy – denný, v ktorom si môžete pozrieť aj pohoria v okolí a nočný, ktorý zobrazuje len centrum mesta.

„Mesto Martin bolo jedno z miest, ktoré ešte chýbalo na mape online kamier sveta. Aj tento projekt ukazuje, že navýšené prostriedky mesta Martin do podpory cestovného ruchu prostredníctvom organizácie cestovného ruchu Turiec majú reálne výsledky a zmysel. V inováciami určite nekončíme, skôr naopak,“ uviedol Dalibor Steindl, poslanec Mestského zastupiteľstva mesta Martin a predseda Komisie regionálneho rozvoja a cestovného ruchu. Od inštalácie kamery si Oblastná organizácia sľubuje priblíženie prírodných a kultúrnych zaujímavostí centra mesta a jeho bezprostredného okolia a podporu návštevnosti mesta. Máte námet na záujmové body, ktoré by nemali v streame chýbať? Dajte nám o nich vedieť na kancelaria@turiec.org

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať