Zdravotné zariadenie v Oščadnici otvára ambulancie v týchto odboroch

Zdravotné zariadenie v Oščadnici otvára ambulancie v týchto odboroch

Dňa 04.11.2020 sa v regióne Kysúc v centre obce Oščadnica otvára zdravotné zariadenie s poskytovaním odbornej zdravotnej starostlivosti Medmedical Klinik a.s. Toto zdravotné zariadenie otvára ambulancie v nasledujúcich odboroch:

Ambulancia chirurgie a úrazovej chirurgie. V náplni ambulancie je ošetrovanie úrazov deti a dospelých, vyšetrenia a ošetrenia pacientov s chirurgickými ochoreniami, ako sú náhle príhody brušné, chronické cievne ochorenia, ošetrovanie dekubitov, ošetrovanie rán a pod.

Vnútorné lekárstvo – interná ambulancia.  V náplni ambulancie sú vyšetrenia a liečba interných ochorení, vrátane diagnostiky, ako je Holterov monitoring, ergometria, EKG. Pri ambulancii je zriadený stacionár na podávanie infúznej liečby.

Urologická ambulancia. V náplni ambulancie sú vyšetrenia a liečba urologických ochorení.

Gynekologicko-pôrodnická ambulancia.

Zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v špecializačnom odbore rádiológia/sonografia s najmodernejším RTG prístrojom a špičkovým ultrazvukovým prístrojom. Zároveň máme k dispozícii panoramatický RTG prístroj pre potreby zubných lekárov v regióne. Ďalej je v príprave otvorenie neurologickej a psychologickej ambulancie.

V  zdravotníckom zariadení sú vítaní všetci vaši občania. V súvislosti COVID-19 je našou snahou eliminovať šírenie nákazy. V zariadení máme vytvorené dva samostatné vchody, k jednotlivým ambulanciám sú vytvorené oddelené a samostatné čakárne. Pre pacientov sú zabezpečené ochranné pomôcky a dezinfekcia. Naše zariadenie je pripravené tak, aby sme mohli pacientom poskytovať kvalitnú zdravotnú starostlivosť bezpečne bez dlhých čakacích termínov. Vaši občania majú možnosť sa u nás objednať už od 26.10.2020 na telefónnych číslach: 041/509 21 12, 0949 000 113, kde im budú zároveň poskytnuté všetky podrobné informácie, takisto na recepcia@medmedicalklinik.sk a www.medmedicalklinik.sk

Zdroj: Metod Čáder, predseda predstavenstva a kolektív Medmedical Klinik

TP
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať