Z priestorov štúdia LiptovLab v Ružomberku odštartoval online festival #aj my sme tu

Z priestorov štúdia LiptovLab v Ružomberku odštartoval online festival #aj my sme tu
Foto: LiptovLab

Cez víkend (21.10.2020) odštartoval online festival #aj my sme tu. Do vysielania hľadá umelcov aj partnerov. Festival #aj my sme tu prichádza v čase zakázaných živých vystúpení s účasťou publika. Jeho cieľom je elektronickou formou priblížiť diela mladých umelcov širšiemu publiku. Koncerty sú streamované z priestorov štúdia LiptovLab v Ružomberku každú sobotu o 18:00.

„Aj my sme tu“ – tak znie hlavný slogan a zároveň aj hlavná myšlienka festivalu. Organizuje ho ružomberské nahrávacie štúdio LiptovLab v
spolupráci s lokálnymi osvetľovačmi a kameramanmi. Každú sobotu o 18:00 si budú môcť diváci z domáceho prostredia vychutnať vystúpenie dvojice umelcov, ktorí vystupujú bez nároku na honorár. „Najväčšou motiváciou nás všetkých, je spoločne toto celé obdobie prežiť. Hudbou žijeme, hudbou žijú naši poslucháči, no všetci sme zavretí doma. Preto sme sa rozhodli dať hlavy a sily dokopy a odštartovať festival, ktorým zabavíme seba a tých, čo nás počúvajú,“ povedal Marek Masarik zo štúdia LiptovLab.

„Sprvoti sme oslovili pár našich kamarátov-hudobníkov s prosbou, či by si nechceli zahrať. Po tom, ako mnohí súhlasili sme dali dokopy vysielací tím, ktorý stojí za každým vystúpením,“ zhodnotil Róbert Gajdoš, hlavný zvukár štúdia. Spoločne s nahrávacím štúdiom LiptovLab festival organizuje spoločnosť Hamo Records a SMD Sound&light.

Už v sobotu, 24.10. budú môcť diváci sledovať vystúpenie domáceho pesničkáda Džuki-ho a skupinu Vážky. Stream si môže každý nájsť vo
facebookovej stránke Aj my sme tu.

Program sa priebežne dopĺňa. Dôležité je, že festival #aj my sme tu je stále otvorený pre umelcov aj partnerov. Ak máte záujem participovať na projekte, stačí napísať organizátorom na marketing@liptovlab.sk.

Zdroj: LiptovLab

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať