Koronavírus pozastavil cyklobusy

Koronavírus pozastavil cyklobusy

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s pandémiou nového koronavírusu si športujúca verejnosť musí na cyklobusy chvíľu počkať. Spustenie cyklobusov od 01. mája 2020 je dočasne pozastavené.

Na základe rozhodnutia Žilinského samosprávneho kraja dochádza k mimoriadnej zmene cestovných poriadkov na prímestských autobusových linkách č. 504401 a 506418, t. j. cyklobus smerom na Novú Bystricu a Turčianske Teplice. Zmena spočíva v úprave obdobia ich prevádzkovania. Konkrétne dochádza v posune termínu spustenia týchto cyklobusov, ktoré od 1. mája 2020 nebudú ešte jazdiť. Dôvodom je aktuálny stav v súvislosti s prijatými opatreniami vlády Slovenskej republiky na zamedzenie šíreniu nového vírusu COVID-19. Je dôležité, aby sme dodržiavali všetky preventívne opatrenia a pristúpili k ďalším krokom, ktoré môžu dopomôcť, aby sme sa čo najskôr vrátili k bežnému životu.

Veríme, že koronavírus porazíme, celú situáciu okolo svetovej pandémie zvládneme a čoskoro opäť vypravíme na cesty cyklobusy.

V prípade zmeny premávania cyklobusov bude spoločnosť SAD Žilina cestujúcu verejnosť včas informovať na sociálnych sieťach a webovej stránke www.sadza.sk.

Záujem o túto službu každým rokom rastie, čomu sa spoločnosť SAD Žilina veľmi teší a ďakuje všetkým za priazeň.

Zdroj: SAD Žilina

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať