Krajská súťaž Vajanského Martin sa uskutoční dištančnou formou

Krajská súťaž Vajanského Martin sa uskutoční dištančnou formou

Hoci v TKS v týchto dňoch vrcholia prípravy na krajskú súťaž Vajanského Martin (Hviezdoslavov Kubín), ani tentokrát sa nevyhneme organizačným zmenám súťaže. Na základe najnovších informácií z Regionálneho úradu verejného zdravotníctva pristupujeme ako organizátori k zmene súťaže z prezenčnej na dištančnú formu. 

Súťaž sa tak nebude konať v priestoroch Literárneho múzea Slovenskej národnej knižnice v Martine, ako bolo pôvodne plánované. Znamená to, že síce zasadne porota z celého kraja, ale súťažiacich bude hodnotiť na základe zaslaných videí. Rovnako aj rozborové semináre – hodnotenia žiakov a študentov budú prístupné na našom youtube Turčianskeho kultúrneho strediska pre všetkých záujemcov (dostanú link na video). Individuálne budú mať všetci možnosť dodatočne osloviť predsedov poroty so svojimi otázkami, čím zabezpečíme komunikáciu a odporúčania poroty so súťažiacimi.

Krajské kolo súťaže Vajanského Martin je podporené z verejných zdrojov poskytnutých Fondom na podporu umenia a spolufinancované s podporou Žilinského samosprávneho kraja.

Súťažiacim prajeme veľa šťastia pri prezentovaní a porote pozorné ucho pri hodnotení.

ZDROJ: Turčianske kultúrne stredisko
Monika Ondrušová
ADMINISTRATOR
PROFIL

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať