Riaditeľka CSS Kamence Denisa Smreková: O vašich príbuzných sa staráme ako najlepšie vieme

Riaditeľka CSS Kamence Denisa Smreková: O vašich príbuzných sa staráme ako najlepšie vieme

V uplynulých dňoch poskytli médiá šokujúce informácie o počte pozitívnych klientov i zamestnancov v zariadeniach sociálnych služieb. Vznikla panika, rodinní príslušníci sa boja, chcú si vziať svojich rodičov domov, iní zas cez plot podávajú informácie, že sa seniori od nás nakazia. Prestávajú si vážiť našu prácu. Pracujeme pod stresom, vo vstupe do zariadenia si meriame telotu, dezinfikujeme ruky, sledujeme či sa podaktorí z nás nestretávajú s osobami s cestovateľskou anamnézou a inými s možnou nákazou. Dodržiavame všetky karanténne opatrenia vydané ministerstvom.
Ako riaditeľke dvoch zariadení mi vzniká obrovská zodpovednosť nielen za našich klientov ( 141 ) ale i zamestnancov (92), nakoľko súčasná situácia je už naozaj veľmi vážna.


Milí rodinní príslušníci, nedokážem vás uistiť, že v našom zariadení sa nevyskytuje COVID – 19, pretože nás netestovali, no uisťujem Vás, že dodržiavame všetky protiepidemiologické opatrenia a o vašich príbuzných sa staráme ako najlepšie vieme. V prípade výskytu tohto ochorenia sme plne vybavení karanténnou miestnosťou a ochotní sa v zariadení uzavrieť a postarať sa o nich nepretržite 24 hodín denne.

VY POTREBUJETE NÁS A MY POTREBUJEME VÁS . Skúste nám prejaviť vašu dôveru, veľmi by nám to pomohlo v našej práci. ĎAKUJEM v mene všetkych zamestnancov.

Mgr. Denisa Smreková
riaditeľka CSS Kamence

Zdroj: facebook.com/ Mesto Kysucké Nove Mesto

Podobné články

Napísať komentár

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Povinné polia sú označené *

Sme na Facebooku

Kalendár podujatí

Žiadna udalosť nebola nájdená!

Najčítanejšie články

Mohlo by vás zaujímať